Vyběhněte do přírody v pohodlných botách


Trailové modely barefootové značky Vivobarefoot přímo svádí k pobytu v přírodě. Vyberte si tu svoji barvu a vyběhněte poznávat skrytá zákoutí českých lesů. Nyní si je můžete objednat i z pohodlí domova.

Značka Vivobarefoot byla založena v roce 2004 v Anglii bratranci Galahadem a Asherem Clarkem. Misí značky je změna obuvnického průmyslu dle jednoduchého pravidla – boty by měly nechat chodidla, aby se svobodně hýbala, jak je jim přirozené. Disponuje patentovanou velmi tenkou podrážkou odolnou proti oděru a propíchnutí a zároveň umožňující maximální smyslovou zpětnou vazbu a je vyrobena v anatomickém tvaru chodidla pro přirozený pohyb a funkci prstů. Všechny modely jsou vyráběny s ohledem na životní prostředí a udržitelnost, využívají recyklovaných materiálů z místních zdrojů.

Vivobarefoot Primus Trail FG

Tento lehký běžecký model je díky své multiterénní ultra tenké podrážce ideální na všechny povrchy. Vnější strana je vyrobena ze síťoviny z voděodolného vlákna a mikrovlákna, jež zajistí prodyšnost i při dlouhých túrách a bězích. Základní 3 mm tenká podrážka v kombinaci s 3 mm vysokým vzorkem umožní maximální propriocepci, ochranu a dokonalý požitek z jakéhokoli terénu.

Vivobarefoot Primus Trail SG

Model Primus Trail SG nabízí novou terénní podrážku, jež si hravě poradí s každým povrchem za všech klimatických podmínek, a to od suchých lesních cest po rozbahněné přírodní stezky. 3 mm tenká základní off-road podrážka je doplněna 5 mm vysokými kolíky, které umožňují, stejně jako všechny modely, maximální propriocepci, přilnavost k povrchu a zároveň ochranu díky technologii odolné proti propíchnutí. Ať už půjde o běh či túru v přírodě na hliněné cestě, nebo bahnité stezce, díky voděodolnému vláknu s impregnací a prodyšné síťovině s laminací na vnější straně modelu se nemusíte bát mokrých nohou.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


realizace MIDEO realizace MIDEO