V Airbnb začnou od příštího roku navrhovat vlastní domy


Virtuální platformu Airbnb už dneš všichni známe i v České republice. Tahle služba pro zprostředkování krátkodobých i dlouhodobých pronájmů vznikla v roce 2008 v americkém San Franciscu a dnes každoročně inzeruje miliony nabídek po celém světě, ve více než 190 zemích.

Myslí na životní prostředí

Společnost nyní oznámila nejnovější iniciativu. Chystá se pustit do projektování vlastních domů.Akce se jmenuje Backyard. Během této operace se mají navrhovat prototypy nové generace domů. První takové prototypy by se měly objevit v roce 2019.

Přestože slovo Backyard běžně označuje menší stavby, projekt je trochu ambicióznější. Kromě malých šablonových domů plánuje Airbnb také výstavbu rozsáhlých sídel a komplexů hned o několika jednotkách. Důraz by měl být kladen také na ochranu životního prostředí a použití ekologických materiálů.

V Airbnb zkrátka nenechávají nic na náhodě. Do pár let se můžeme určitě těšit na další velké projekty.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli