Tento obal přemění váš iPhone na Game Boy, na kterém si zahrajete kultovní hry z 90. let


Doba, kdy s kapesní herní konzolí Game Boy od japonského Nintenda běhalo každé dítě, je sice za námi, nicméně jak je v dnes ve společnosti zvykem, retro kousky se postupně vracejí. To nově dokazuje i výrobce Wanle, který chce se svou obdobou jedné z nejproslulejších přenosných konzolí připomenout nostalgické momenty všem jejím fanouškům.

Wanle na trh uvedl speciální kryt na iPhony (od modelu 6 a výše), který je zároveň i onou konzolí. Na zadní stranu obalu totiž vměstnal velice věrohodné rozhraní původního Game Boye s černobílým displejem a potřebnými tlačítky, díky kterým je možné trávit volné chvilky hraním populárních oldschoolových her.

Uživatelé tak mohou hrát například klasiky jako Tetris nebo Snake, závodit ve hře Formula One Racing a ozkoušet řadu dalších oblíbených her z minulého století. Veškeré hry jsou nainstalovány rovnou v systému tohoto krytu, který se aktivuje tak, že se do něj vloží malá baterie a umístí se na záda telefonu.

Výhodou krytu napodobujícího Game Boy je také to, že při připnutí na iPhone nezakryje potřebné porty (jako Lightning konektor nebo, v případě starších modelů, sluchátkový jack) ani čočky kamery. Navíc ještě zvýrazní – jako každý jiný obal – tlačítka pro regulaci hlasitosti a díky svému odolnějšímu plastovému provedení také plní prakticky hlavní účel všech krytů – ochranu telefonu.

Co je teď in místo zásnubních prstenů? Zásnubní piercingy!

Nejkrásnější fitness proměny, které vás donutí zamakat

Zásoby rychle mizí

Gameboyové řešení od Wanle stojí na oficiálních stránkách 80 dolarů, tedy přibližně 1 600 korun, nicméně je možné také vychytat zajímavou slevu (jako právě teď, kdy stojí necelou třetinu). Kryty jsou nabízeny v bílé, černé, modré a červené variantě. Poslední dvě zmíněné varianty jsou však zatím vyprodané.

foto: wanlecases.com


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga Trip Surf Trip Sea You House Banger.cz Yezede Neverdie.cz LV Print