Nejkrásnější fitness proměny, které vás donutí zamakat


Makáte na sobě a stále se vám nedaří shodit přebytečná kila? Nezoufejte! Však ono se to jednou podaří, věřte nám. Stačí pravidelně zdravě jíst a aspoň třikrát týdně si hoďku zacvičit.

Pokud potřebujete ve svém snažení povzbudit i vizuálně, jste tu na správné adrese. Máme pro vás totiž snímky lidí, kteří rozhodně nebyli králové a královny fitness, ale zamakali na sobě a je to znát.

Z nesebevědomých lidí se staly hot osoby, které už se za svoje tělo nestydí. Ale nemyslete si, nemají to zadarmo! Za jejich současnými postavami stojí hodiny dřiny. Jestli chcete vypadat taky takhle dobře, prostě se hecněte a mákněte na sobě. Držíme vám palce!

 

Hip Hop Kemp chce zlákat mladou generaci. Zachová si svoji tvář?

Jaké jsou TOP 3 DJky pražské scény?


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí