5 cestovatelských instagramových účtů, které vás donutí zvednout zadek ze židle


Taky na vás s přicházejícím jarem jde toulavá nálada? Zajímavé cestovatelské klenoty už dávno není radno hledat na Googlu, Instagram poslouží o dost lépe. Tyhle účy – jak české, tak zahraniční – vás budou fakt bavit.

@eljackson

Samuel a jeho žena @hilvees jsou dream come true. Žijou přesně ten život, o kterém mnozí z nás sníme. A všechno to dokumentují na svém Instagramu, samozřejmě.

Foto: instagram.com

@hynecheck

Hynek ví, jak zachytit ten pravý okamžik. Má neskutečné vizuální cítění a smysl pro drama.

Foto: instagram.com

@lukaskorynta

Trochu té romanťárny nikdy neuškodí. Hlavně když je ve spojení s tak dechberoucí přírodou. Lukáš je svatební fotograf, který žije v Portlandu v USA.

Foto: instagram.com

@gypsea_lust

Lauren a její parťák @doyoutravel jsou jedním z nejznámějších cestovatelských párů na Instagramu, dohromady mají přes 3 miliony followerů. Kdo by se rád nepokochal písčitými plážemi a azurovým oceánem.

Foto: instagram.com

@_weef_

Tahle holka je prostě svá. A neustále dokazuje, že i Česko je fotogenické a sakra krásné. Její fotky navíc nejsou přehnaně vyumělkované, což je v době zaplavené šílenými filtry zaručené plus.

Foto: instagram.com

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí