Suvereno přivezl prosluněný klip přímo z Karibiku


Slovenský rapper Suvereno se vydal na Barbados nachytat pohodu ze slunečních paprsků. Přivezl si odtamtud i prosluněný videoklip k singlu Lynchburg Lemonade z posledního alba Prometheus.

Videoklip k bezstarostnému tracku, který na diváky okamžitě přenese pohodovou atmosféru, byl natáčen v Karibiku na malebném ostrově Barbados. „Lynchburg Lemonade je o rozjímaní nad svobodou, o odhození veškerých starostí a naladění na pozitivní vibe. Právě pozitivní vlna, která dokáže posluchače do sebe pohltit, mě baví nejvíc, protože poslední dobou je všude příliš mnoho negativity a strašení. A tento song je lék. Lynchburg Lemonade je medicína na veškerou negativitu, která kolem překypuje,“ popisuje píseň Suvereno.

Jinou tropickou destinaci Suvereno, vlastním jménem Lukáš Lacko, navštívil i nedávno, když na Srí Lance uspořádal jeden ze svých pravidelných kempů Napojení. „Odjakživa jsem měl záměr jednou udělat kemp i v tropech. Letos jsem se se svou drahou polovičkou rozhodl zorganizovat zimní kemp na Srí Lance. Před pár dny jsme se vrátili a jsme plní nejfantastičtějších zážitků. K pravidelným cvičením jógy, meditacím a sportovním aktivitám přibylo mnoho výletů a intenzivních dobrodružství všeho druhu.“ Ani hudební stránka nezůstala zanedbaná.„Nechyběl koncert pro účastníky i místní, a.k.a. pool party. Dopadlo to zkrátka přenádherně a lidi zůstali nadšení. Rozhodně pokračujeme se Srí Lankou dál i v příštím roce. Do té doby proběhne letní kemp v Tatrách.“ Doplňuje Suvereno.

Do začátku léta plánuje rapper pracovat na druhém CD Prometheus a na videoklipech k němu. Léto zasvětí show k novému dvojalbu a na podzim pak vyrazí na klubové turné.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí