Streetwear label SSUR nadělil další kolekci k jarní sezoně


Newyorský streetwear label SSUR, o jehož prvotní jarní kolekci padla zmínka v polovině února, nám servíruje další velice obsáhlý pack, ve kterém nechybí ty nejrůznější oblečení.

Jako tomu bylo u prvního vypuštěného zboží, které se mimochodem už téměř vyprodalo, se designéři nechali inspirovat jamajskou kulturou. Přesněji se pak zaměřili na spojení stylistiky streetwearu v kombinaci s duchovním chápáním přírody, z čehož vyplývá i hierarchické postavení predátora, potažmo šelmy.

Co se týká grafického zpracování, to je odrazem jamajského stylu 70. a 80. let, kterým se zakladatel Russ Karablin inspiroval. A i když nedokážu říct, do jaké míry to mělo vliv na použití spíše militantního stylu, jedno potvrdit můžu – na kvalitě kolekce se to rozhodně nepodepsalo. Pozitivní informací je možnost výběru i v různých colorways. Pro vizuální představu poslouží galerie níže.

SSUR > Spring 2015 | Lookbook

Objednávat bude možné v následujících týdnech na stránkách SSUR


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli