SOHN podruhé navštíví Prahu už tento víkend

Pokud uvažujete o plánech na sobotní večer a nechcete zvolit nějakou mejdánkovou šarádu s přetlačováním se na baru, máme pro vás příhodný tip, kam se “uklidit”. Místo určitě znáte, Palác Akropolis, a na koho že vás zveme? Na Sohn. Že vám tohle jméno interpreta nic neříká? Tak to je chyba. Ochuzujete se o velmi příjemné vibes. Tenhle britský hudebník jede právě svou evropskou tour, se kterou tu své vystoupení měl odehrát již na podzim, ale nestalo se tak. Psychické i fyzické vyčerpání si vybralo svou daň a Christopherovi byl doporučen odpočinek. Věřte, že ho potřeboval. Narození potomka, vydání druhého alba, k tomu turné, to opravdu není žádné lážo plážo.

Budete ho vnímat celým tělem

Sohnova tvorba nese prvky elektra s alternativním r’n‘b zvukem. Jeho první koncert u nás se odehrál v roce 2014 a pro spoustu fanoušků to byl to zážitek. To, jak dokáže Sohn podat svou tvorbu naživo, je výjimečné. Nenásilně a syrově vás zahrne svými emocemi, které jsou pro něj charakteristickým prvkem při tvoření hudby. První album s názvem Tremors sklidilo pozitivní kritiku od významných médií a není divu, že se na to druhé, Rennen, čekalo s napětím.

Je možné, že jste jeho tvorbu už zaslechli, aniž byste to tušili. Na svém kontě má spolupráci třeba s americkou zpěvačkou Banks nebo remixy známějších songů Where you belong od The Weeknda a Ride od Lany del Ray.

Koncerty naživo o interpretovi vypoví hodně. Jakmile Sohnovy vokály naplní potemnělý prostor doplněný pouze tu a tam pár světly, příjemně vás to pohladí na duši. Texty, které zpívá, jsou velmi pravdivé a nakonec s nimi souzníte. A vlastně každou emoci, kterou ze sebe vydá, diváci v publiku přijmou celým tělem.

Proto si poznačte tuhle sobotu 12.5. v kalendáři a pojďte s námi. Poslední lístky seženete ještě v předprodeji. A pokud se nevyprodají, seženete je i v den koncertu na místě.

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě