9 hudebních novinek z USA, které nám nadělil duben

Aprílový měsíc je v mnoha ohledech zrádný. Co se ovšem týče hudební tvorby ze zámoří, my osobně jsme přímo plakali štěstím. Vyšlo hned několik dlouho očekávaných projektů a také novinky, o kterých jsme třeba předem ani nevěděli, ale potěšily nás o to více. Pojďme se společně podívat na to nejzajímavější, co by nemělo minout vaše přehrávače.

Jacquees – This Time I’m Serious

Jacquees patří mezi nejmladší členy legendárního vydavatelství Cash Money Records. Jako rnb zpěvák zažívá doslova jeden úspěch za druhým. My v redakci věříme, že jedním z nich bude i umělcův nejnovější projekt. Na krátkém EP o šesti skladbách se navíc objevili T-PainWale.

Saba – Care For Me

Tenhle rapper pochází z chladného Chicaga a jeho tvorba se vyznačuje zajímavou kombinací několika žánrů. Jeho nejnovější projekt Care For Me si rozhodně neposlechnete jen jednou. Z hostů vás nejvíce zaujme asi všudypřítomná žijící legenda jménem Chance The Rapper.

Cardi B – Invasion of Privacy

Cardi B se během posledních měsící stala nekorunovanou královnou female rapu. O její roli v tomhle odvětví nebudeme tentokrát spekulovat. Její debutové album je opravdu povedené. Singly jako Barter Cardi nebo Bodak Yellow už důvěrně známe, ale i jako celek album funguje překvapivě dobře. Hosté jako MigosKehlani nebo dokonce J Balvin společně dotváří jedinečný koktejl nejvíc hot rapperky ve hře.

Famous Dex – Dex Meets Dexter

Nejnovější projekt tohoto mladého šílence se nese ve znamení opravdu divoké party. Hymny jako Take Her nebo Pick It Up nenechají v klubu sedět ani jednoho z nás. Dexter si navíc vždy uměl vybrat hosty, kteří jeho občas trochu předvídatelný styl dokáží doplnit. Tentokrát tuto úlohu obstarali například Wiz Khalifa nebo A$AP Rocky.

Odie – Analogue

Odie tak trochu vyplňuje pomyslný prostor mezi rapem, rnb, afrobeatem a možná i popem. Jeho projekt Analogue je bezesporu úžasnou směsicí těch nejlepších prvků, které současná hudba přináší. Z jeho propracované lyriky můžete vycítit silný vliv Kid Cudiho, a právě Odieho texty doporučujeme prozkoumat trochu výrazněji. Zajímavá témata a myšlenky, které vám možná trochu zamotají hlavu…

Lil Xan – Total Xanarchy

Jen málokterá postava současného rapu je tak kontroverzní jako právě Lil Xan. Jeho debutová deska byla nicméně jednou z hlavních událostí měsíce. Jak to dopadlo? Xanovi fanoušci budou dozajista spokojeni. A možná si získá i nějaké nové. Zůstal věrný svému stylu, a to se cení (skoro) vždy. Hosté jako Rae Sremmurd nebo YG neurazí snad nikoho.

Flatbush Zombies – Vacation In Hell

Zombies jsou dozajista mezi tím nejlepší, co současný newyorský rap přináší. Jejich nejnovější deska je ovšem docela slušně kritizována. Ptáte se proč? Prý se až moc vzdálili svým kořenům a přinesli jen jakousi nepochopitelnou směs moderního zvuku. Vidíme to všichni možná trochu jinak. Za poslech tahle deska rozhodně stojí.

Bazzi – Cosmic

Bazzi se se svým debutem sice oficiálně řadí do žánru populární hudby, ale v tomhle přehledu jsme ho prostě nemohli vynechat. Jeho zvuk je opravdu neuvěřitelný a v několika skladbách se navíc setkáte s velmi obstojnými náznaky rapu. Bazzi má opravdu střízlivý a osvěžující pohled na hudbu. Chce s posluchačem sdílet své pocity a emoce a být jen sám sebou. My mu to věříme.

Tinashe – Joyride

Krásná Tinashe je konečně zpátky s novou deskou. Její zvuk patří definitivně k tomu nejlepšímu, s čím se můžete v současném mainstreamu setkat. A nás v redakci deska více než potěšila. Hosté jako Offset nebo French Montana jsou navíc velmi příjemným osvěžením.

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě