Slovenští rapeři oslavují schopnost hudby pomáhat a propojovat


Hip-hopová dvojice Terapia vypustila do světa videoklip Nech naveky nás spojí, který vyzdvihuje důležitost hudby a její schopnosti lidem pomáhat a spojovat je. Právě tak to bylo i se spojením Terapie s Kalim a Peterem Panem, kteří se na konci videoklipu objeví. Společně s releasem videoklipu byl zahájen i předprodej stejnojmenného alba.

Myšlenka písně i celého alba je vyjádřená přímo v názvu. „Je o hudbě, kterou milujeme a která, zejména v tomto období roku 2020 pomáhá lidem projít životem a baví je. Až celá pandemie skončí, bude mít o to větší sílu. Pro nás je hudba věčná.“ Popisuje dvojice. Natáčelo se v Bratislavě s produkcí BROpicture, s nimiž si Terapia porozuměli po pracovní i lidské stránce, a tak vše hladce proběhlo.

Terapia také spustila předprodej svého druhého alba Nech naveky nás spojí, které vychází 7. října. Obsahuje jedenáct skladeb, každá má své originální téma a atmosféru, ale dohromady skládají obrázek, který duo Terapia dokonale vystihuje. Na desce hostuje Kali a Claudia z labelu domovského labelu Kali Records. „Tím, že jsme dva a umíme kreativně pokrýt většinu skladeb, zůstali jsme u svých nejbližších kolegů z vydavatelství, se kterými se nám spolupracuje velmi dobře a jsme za to vděční,“ vysvětlují.

Do konce roku Terapia vydá ještě jeden videoklip z alba Nech naveky nás spojí, a to právě na společný track s Claudií. Dále bude dvojice pokračovat v práci na nové hudbě pro rok 2021.

kredit: Championship Music


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí