Objevte relax i oddech na festivalové pláži Rock for People


pláž

Hudební festival Rock for People je v plném proudu. Tančíte v kotli, zpíváte se svými oblíbenými interprety, spát chodíte až k ránu. Chce to ale i odpočinek a trochu pohody. Kde to hledat? Na největší festivalové pláži Objevte více Muziky, kde můžete relaxovat se svou partou.   

Nechybí deskovky

Osvěžující drinky, pohodlná lehátka, stín, ale i zajímavé workshopy, soutěže a dobrá muzika. Festivalová pláž Objevte Více Muziky je už nedílnou součástí nejvýznamnějších českých festivalů.

Z workshopu si můžete odnést vlastnoručně malovanou tašku nebo originálně pomalovanou sošku velblouda. Kdo si bude chtít zkrátit čas hrou, je tu připravený fotbálek, Twister, Jenga věž či různé deskovky. Co jistě oceníte, budou VIP záchody.

Soutěž

Co nemůže chybět, je muzika. Každé odpoledne to na festivalové pláži parádně rozjede DJ Ghonzales na DJ workshopu a večer si užijete nezapomenutelnou party s těmi nejlepšími DJs.

Tím to ale stále nekončí. Soutěžíte rádi? Pojďte do toho! Soutěžit se bude o originální Conversky by Žabka. Stačí se vyfotit s naší hosteskou Objevte Více Muziky, dát fotku na svůj Instagram s hastagem #objevtevice a #velbloud, fotku ukázat hostesce a zatočit si na kole štěstí. Výhra vás nemine.

Ušetříte

To stále ještě není vše. Chcete s Objevte více muziky ušetřit? Máme tu další soutěž! V ní se tentokrát hraje o vstupenku na další ročník Rock for People. Zapojte se do soutěže Karavana velbloudů, iPad hry ve stylu hada, toť vše. Ten, kdo během festivalu vytvoří nejdelší průvod hadů, bude vědět, jaký má plán na příští rok začátkem léta. Další dva nejlepší „hadaři“ dostanou Zippo zapalovač.

A nachystané je i překvapení. Tajný koncert na pláži! Sledujte FB a IG profil Objevte Více, a dozvíte se více.

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě