Nejpodivnější webové stránky na světě

That The Finger

Píše se rok 2019 a svět miluje tzv. bizár. Podivnosti zkrátka fungují jako velmi účinný marketingový nástroj; občas se dokonce může až zdát, že čím podivnější (nebo trapnější) něco je, o to větší je šance na úspěch a virální šíření.

Jinak tomu nakonec není ani u webových stránek. Právě na internetu, kde může kdokoli snadno umístit prakticky jakýkoli obsah, čas od času najdete opravdové klenoty. Pojďme se podívat na ty největší z podivností.

111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111.com

Na téhle magické webové adrese nenajdete žádný ráj pro počítačové programátory a jiné milovníky jedniček (a nul). Nachází se tady ale samotný král internetové bizarnosti. Na druhou stranu je vtipný i fakt, že vytvořit něco podobného není prací na pouhých pár hodin. V dnešní době se dá prostě naprosto mrhat časem i velice kreativním způsobem. Tohle už jsou ale chvíle, kdy se kreativita daného jedince přece jen docela zvrhne.

The Quite Place

V dnešní rychlé době přece všichni potřebujeme své vlastní tiché místo. Pokud například v práci nebo ve škole trávíte veškerý čas pod záplavou práce, souborů a počítačového záření, tuhle webovou stránku přece jen možná i doceníte. Stačí zmáčknout mezerník a začnou se dít věci. Nebo vlastně ani nezačnou?

Ninjaflex

Taky jste si ještě donedávna mysleli, že cokoli ve spojení se slovem nindža, musí být zatraceně zábavné? To vám asi unikla tahle webová stránka. A nezapomeňte si nastavit reproduktor na nižší hlasitost, jinak byste se mohli docela polekat.

Nekonečný kůň

ASCII art (tedy vytváření obrázků a podobizen z klasických písmenek) byl v dobách začátků internetu velkým hitem. Na téhle adrese potom najdete siluetu koně s velmi dlouhýma noohama. Dokonce nekonečnýma. Jednoduše můžete scrollovat níže a níže, konce se ale nedočkáte. Nebo nakonec přece jen ano?

That The Finger

Prostřední prst je nadčasovým symbolem a na tomhle webu si ho můžete užívat libovolně dlouho. No není to naprostá paráda?

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě