Na palubu a makat! Na náplavce zakotvila tréninková loď


Zakotveno! Reebok Experience Store připlul na Náplavku. Od teď až do 4. října můžete každý den chodit na tréninky zdarma, relaxovat na horní palubě nebo tu nakoupit prémiové vybavení.

Rezervace se vyplatí

V klimatizovaném gymu o rozloze 200 metrů čtverečních pětkrát denně probíhají lekce funkčního tréninku, Les Mills, jógy a CrossFitu. Připraveny jsou také workshopy z oblasti zdravého životního stylu. Všechny tréninky zůstávají pro veřejnost zdarma, jejich kapacita je ale omezená, a tak doporučujeme včasnou rezervaci přes web Reebokexperiencestore.cz.

Na tréninky se můžete na lodi také skvěle vybavit. V obchodě seženete vybavení na běh, CrossFit, fitness, jógu či Les Mills, ale také si můžete pořídit volnočasové sneakers Reebok Classics. Provozovatelem obchodu je prodejce A3 Sport.

V galerii najdete, jak probíhal opening téhle skvělé lodi:

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě