Nové album od Marpa a jeho TroubleGangu vychází už pozítří! Doraž na release party do Footshopu


Fresh album jednoho z nejlepších českých rapperů Marpa s uskupením TroubleGang, přijde na svět po již desetiletém působení na scéně. Marpo nezahálí a válcuje. Songy z tohoto alba zatím válcují fanoušky taky a na jeho oficiální FB page najdeme spoustu pochvalných důkazů.

Každopádně už ve středu 23.9. ve Footshopu na Bubenské 1 v Praze, bude mít deska oficiální premiéru. Marpo samozřejmě nebude chybět, takže si domů můžete odnést podpis, další fotku na Instagram a samozřejmě taky tohle skvělé album nebo merch.

Kromě pohybů hlavy a rukou ve vzduchu nebude chybět jěště více tanečních moves. O ty se postará jeden z nejznámějších českých tanečníků na české scéně – Wahe, spolu se svou crew iBrow a BDS!

Žízeň ani hlad samozřejmě také nehrozí. Bude to velké, takže si středu 23. 9. rozhodně zapište do diářů, a čekujte FB event, který najdete ZDE.

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě