MadSkill, Sensey a Mišík? Netradiční kombinace interpretů v klipu


MadSkill se do toho v posledních měsících pořádně obul a po nějaké době vydává další videosingl. Jako hosta si tentokrát pozval znovu Senseye, který se objevil například na tracku Shinobi bok po boku s IronKapem a Separem. Kromě něj se ovšem dostavil také poměrně netradiční interpret v rapovém prostředí Adam Mišík. MadSkill, který především v minulosti produkoval některé slavné singly pro největší slovenské hvězdy, novinku komentuje takto:

S možností spolupráce za mnou přišel Sensey, se kterým jsem v minulosti již mnohokrát spolupracoval, třeba na songu Bumblebee. Představil mi Adama a navrhli mi možnost vytvoření společného songu. Tento nápad mě ihned nadchnul. Adam mi dal poslechnout pár nahrávek a nastínil tématiku songu.

Novinka s názvem Sixteen byla prý inspirována tématem “prvních lásek”, které k šestnáctému roku života jednoduše patří. K názvu tracku se vyjádřil  Adam Mišík takto:

Ono je jedno, kolik je nám let, ale ten pocit první lásky, první zamilovanosti, chceme prostě zažívat znovu a znovu. Abychom se znovu bláznivě zamilovali, na to nám nemusí být šestnáct. Může to přijít v jakémkoliv věku.

Klip si dejte tady:


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli