Komik Ricky Gervais vystoupí v Praze


Ricky Gervais

Skvělá zpráva! Britský herec a komik Ricky Gervais konečně se svou stand-up show Supernature přijede i k nám. 10. listopadu ho můžete vidět v pražském Kongresovém centru!

The Ricky Gervais Show

Ricky Gervais se proslavil seriály The Office (Kancl) a Extras (Komparz). Oba napsal a režíroval společně se Stephenem Merchantem. Kromě toho, že seriály napsal a režíroval, zahrál si také hlavní roli Davida Brenta v Kanclu a Andyho Millmana v Komparzu.

Hrál také v hollywoodských filmech Ghost Town (Město duchů) a The Invention of Lying (Umění lhát). Vystoupil též se čtyřmi stand-up turné, napsal bestsellerovou knižní řadu Flanimals a spolu s Merchantem a Karlem Pilkingtonem vystupoval v podcastu The Ricky Gervais Show.

Ocenění

Gervais získal sedm cen BAFTA, pět British Comedy Awards, tři Zlaté glóby, dvě ceny Emmy a v roce 2006 nominace na Rose d’Or a Screen Actors Guild Award. V roce 2007 byl na TV stanici Channel 4 zvolen 11. v žebříčku 100 největších stand-up komiků a při aktualizaci v roce 2010 se umístil na 3. místě. V roce 2010 se objevil v seznamu 100 nejvlivnějších osobností světa časopisu Time.

V roce 2010 se Gervais stal prvním Britem po čtrnácti letech, který uváděl udělování Zlatých glóbů. Zopakoval si to v letech 2011 a 2012.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě