Kali míří zbourat Forum Karlín s novou deskou Dovi dopo


Kali

Už 22. března vystoupí úspěšný slovenský rapper Kali historicky poprvé v pražském Foru Karlín. Zde odehraje společně s producentem Peterem Pannem nové songy z alba Dovi Dopo a představí skvělé hosty a vizuální show.

Delší než obvykle

Kali odstartoval začátkem února česko-slovenské turné k albu, které je už z větší části, včetně například brněnské Flédy, jasně vyprodané. Ve Foru Karlín půjde o jeho zatím největší klubový koncert v našem hlavním městě.

Pražská show bude obohacená zajímavými hosty, doprovodným programem a vyladěnými projekcemi. Koncert bude obsahovat více skladeb než standardní Kaliho setlist. Během koncertu jej doprovodí v roli DJe jeho dlouholetý producent a parťák Peter Pann.

Čest

Kali vydal během své kariéry zatím devět alb. Nejúspěšnějším singlem z nové desky je Nejsom ten pravý – tento singl vyhrál 1. místo na YouTube ve sledovanosti slobenských kanálů (11 milionů views). Každý klip z nové desky má ale přes milion zhlédnutí na YouTube.

Kali je společně s Janou Kirschner, Pepou Vojtkem a Vojtou Dykem porotcem populární pěvecké soutěže The Voice, kterou můžete aktuálně sledovat pravidelně každou neděli. “Z účinkování mám super pocit, dělá na tom skvělý tým a od režie, kolegů v porotě až po stylistky. Mezi účinkujícími jsou jasní favoriti, jsem zvědaví, jak se jim bude dařit. Být součástí tohoto projektu je pro mě nejen práce, ale i čest a zážitek,” dodává ke své účasti Kali.

DOVI DOPO TOUR CZ/SK 2019:

  1. 2. 2019 Žilina, Event House
  2. 3. 2019 Košice, Multi Hala
  3. 3. 2019 Banská Bystrica, Ministry of Fun
  4. 3. 2019 Olomouc, S Club
  5. 3. 2019 Zlín, Masters Club
  6. 3. 2019 Praha, Forum Karlín
  7. 3. 2019 Bratislava, Hant Arena
  8. 3. 2019 Velké Pavlovice, Millenium Club

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě