Jak by zněl Kendrick Lamar na klasickém albu The Chronic od Dreho?


Kendrick Lamar a jeho Aftermath mentor Dr. Dre společně odvedli kus práce a vytvořili spoustu skvělé muziky. Jak by ale znělo, kdyby do Dreho klasických beatů, jako například Nuthin’ But A ‘G’ Thang nebo My Name Is místo Snoopa a Eminema rapoval právě Kendrick?

DJ Critical Hype dal dohromady “mashup tape” s názvem The DAMN. Chronic, na kterém spojil tyto oba faktory. Například zmíněný song My Name Is se dokonale prolíná s Kendrickovím samozvaným singlem Kendrick Lamar, v němž opodstatňuje změnu svého pseudonymu. Vedle Kendricka se na tapu objevuje i Jay Rock, Nate Dogg nebo Pusha T.

Critical Hype vysvětlil, proč mu tato kombinace přišla jako dobrý nápad:

Kendrick má mnoho druhů flow’s, hlasů a stylů a Dreho beaty jsou opravdu neuvěřitelné. Byl jsem odhodlaný dát dohromady skvělou věc, která bude fungovat. Pravdou ale je, že to nebylo nic snadného. Měl jsem hodně problémů s tempem, takže jsem musel jít hluboko, abych našel ty správné mixy.

The DAMN. Chronic není prvním Criticalovým mashupem. Již dříve dal dohromady podobný projekt Chance the Dropout, což bylo spojením Kanyeho Westa s Chance the Rapperem.

“Chance a Kanye mají s Kendrickem a Drem mnoho společného. Obě party jsou ze stejného města a je mezi nimi hodně vlivu a předávání zkušeností ze starší na mladší generaci.”

 

foto: pigeonsandplanes.com


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli