Honza Bendig plánuje největší koncert svojí kariéry. 3. září vystoupí ve Foru Karlín


Hvězda Honzy Bendiga míří stále výš. Silnou podporu od svých fanoušků vnímá dlouhodobě. Ta ho motivovala k nápadu na uskutečnění koncertu v pražském prostoru Forum Karlín. Včera odstartoval prodej vstupenek.

Honza Bendig na sebe poprvé silněji upozornil v roce 2009, tehdy jako finalista Česko Slovenské Superstar. Od té doby ušel dlouhou cestu, zaměřil se na svou sólovou kariéru a odehrál stovky koncertů. Teď chystá se svým produkčním týmem velkolepou show s hvězdnými hosty a svou doprovodnou kapelou. Mezi hosty se představí například Monika Bagárová, Markéta Konvičková, Lucie Bikárová nebo Refew. Seznam hostů se ještě rozroste, další jména budou zveřejněna koncem května.

Intenzivní práce na hudební kariéře Honzy Bendiga je nepřehlédnutelná. Jeho videoklipy lze klidně srovnávat se světovou produkcí. Sbírají milionová zhlédnutí, mezi nejúspěšnější patří ty ke skladbám Señorita (1,9 mil views) nebo Viva La Vida s Monikou Bagárovou (15 mil views). Na květen chystá duet s Michalem Davidem a v tomto měsíci se také opět představí jako host koncertů Leoše Mareše v O2 areně.

Honza Bendig se nesoustředí jenom na hudbu. Se svým manažerem Lukášem Rejmonem produkuje natáčení seriálů a reality shows. Těmi plní svůj YouTube kanál nazvaný (s lehkou nadsázkou) Romflix.

Vstupenky na koncert jsou k dispozici v síti Ticketmaster.

Foto: Championship Music
Text: Ivana Novotná


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli