Hip Hop Žije míří do Ostravy. Přiveze Ektora i Chaozz


Praha hostila v sobotu 28. července první ročník festivalu Hip Hop Žije. Do areálu holešovického Výstaviště dorazilo přes 3000 návštěvníků. Společně si vychutnali skvělou atmosféru a našlapané koncerty všech vystupujících.

Loni se v Ostravě na premiérový ročník Hip Hop Žije sešlo více než 6000 návštěvníků. Letos se festival koná 1. září, znovu v Dolních Vítkovicích.

Horkou novinkou pro letošní line-up je Ektor, jenž po roční pauze vydal na jaře nové album ALFA. Dále dorazí i vyhlášené uskupení Chaozz, které se po šestnáctileté pauze vrátilo na velká pódia. Chaozz patří mezi jednu z prvních a komerčně nejúspěšnějších hip hopových skupin 90. let. Jako první v Česku prosadili rap do tuzemských hitparád. Návštěvníci se mohou těšit také na Kontrafakt, Majka Spirita, Strapa, Separa a Sergeie Barracudu a Pastora z ostravské skupiny Azurit Kingdom.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě