Frank Flames z Hypno 808 vydává instrumentální projekt Multiversal


Producent Frank Flames z pražského kolektivu Hypno 808 nám na Štědrý den nadělí dárek v podobě nové instrumentální desky Multiversal. Jedná se o multižánrovou desku, na které se Frank snažil přijít s novými a u něj ne zrovna tradičními tvůrčími postupy.

Ještě zajímavější je fakt, že celá deska vznikala na hardwarových přístrojích, přestože v minulosti se Flames věnoval výhradně softwarové produkci. Jak již bylo napsáno výše, celá deska vychází 21. prosince v limitovaném množství fyzických kopií a na 24. prosince bude dostupná i na všech dostupných digitálních platformách.

Ještě dodejme, že o torzo originálního coveru se postaral malíř a umělec Jan Gemrot. Grafické zpracování zaopatřil stájový kolega Paul Gate. Release proběhne 21. prosince v prostorách pražského Sneaker Barber.

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě