Francouzský DJ Vladimir Cauchemar spojil síly se 6ix9ine


Francouzský DJ a producent v jedné osobě, Vladimir Cauchemar, je fanouškům taneční a elektronické hudby docela dobře známý. Na svém nejnovějším videosinglu nespojil síly s nikým jiným, než s kontroverzním rapperem 6ix9ine, kterého zvlášť v Česku a na Slovensku máme ve velké oblibě.

Tato spolupráce může někomu připadat překvapivá, není ovšem žádným tajemstvím, že Tekashi se ani trochu nebojí experimentovat s různými žánry a jejich crossovery. Pokud jde o novou záležitost, není tak úplně originální. Vladimir ji na svém labelu Ed Banger Records vydal už asi před deseti měsíci. Dodnes nasbírala necelých pět milionů zhlédnutí na YouTube. Verze Aulos Reloaded s Tekashim má asi ještě větší potenciál.

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě