Marpo po 10 letech na české produkci? To je nový videosingl z alba Veni, Vidi, Wich


Už zítra proběhne release očekávaného alba Veni, Vidi, Wich. Nadupané album nabídne nespočet hostů, přičemž jedním z těch nejzajímavějších je bezesporu Marpo, o kterém je v poslední době slyšet čím dál víc. Vyprodává haly a každý jeho klubový koncert je doslova narvaný lidmi. Navíc, možná jste sami zaregistrovali, že se více jak 10 let neobjevil na žádné české produkci.

A právě o jejich společné kolaboraci bude dnes řeč. DJ Wich se totiž rozhodl z alba ještě těsně před jeho vydáním vyslat ven jeden videosingl. Nyní tedy máme možnost si poslechnout skladbu s názvem Jak Ocel, ve které figuruje jak zmíněný Marpo, tak i jeho TroubleGang. O zpracování videoklipu se postaral Marpův dvorní vizuální spolupracovník Rashid Garipov.

Album můžete stále předobjednávat na webu venividiwich.cz, kde všechny předobjednávky vytvořené do 15. prosince budou navíc od Wiche podepsané. Takže nepromeškejte jednu z posledních možností. Křest desky pak proběhne 18. 3. 2017 v pražském klubu Sasazukde samozřejmě nebude chybět ani většina hostů.

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě