Desky pro milovníky Disneyho aneb fakt originální skate


Jen málokdo ovlivnil svět animovaného filmu (a ostatně i popkulturu obecně) tak jako Walt Disney. Tento fenomenální ilustrátor vdechl život bezpočtu legendárních postaviček, které v srdcích malých i dospělých přežívají dodnes. Sám Disney byl rovněž jedním z průkopníků merchandisingu a různých upomínkových předmětů. Jeho motivy byly už od minulého století vidět všude možně. A jinak tomu není ani dnes.

Barvičky

Nejnověji si můžete disneyovskou klasiku vychutnat na originálních skateboardových deskách. Originální kultovní malbu Disneyland Memorial Orgy vytvořil renovovaný kreslíř MAD Magazine, americký komiksový tvůrce Wally Wood.

Malba byla poprvé publikována už v roce 1967, nyní se ji ale rozhodli oživit lidé ze skateového brandu Boom-Art. Bývalý zaměstnanec Disneyho studí pro ně původně černobílou kresbu nově vybarvil a dal tak vzniknout šesti jedinečným skateboardům. Jejich cena byla stanovena na 570 euro. Koupíte si kousek?

Zdroj: Boom-Art

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí