Bývalý člen Comebackgangu Fobia Kid vydává první singl z očekávaného alba Garáž

O tom, že jeden z nejnadějnějších slovenských rapperů jménem Fobia Kid před časem opustil svou domovskou základnu Comebackgang, slyšela pravděpodobně už většina z nás. Podle všech zainteresovaných se však nejednalo o žádné neshody či snad beef, ale naopak se rozešli v dobrém, což se příliš často nestává. Jsme rádi, že existují i případy, kdy se cesty nerozdělí ve zlém.

Zpět k Fobiovi, jehož album bylo v žebříčku očekávaných nosičů za rok 2017 na proklatě vysoké příčce a jehož release je i v polovině roku 2018 stále velkou neznámou. Novým vodítkem by nejspíš mohl být první singl a samotný název Garáž.

Kuriér vezie Gucci, uuuh

Co se týče singlu Dangerous, dočkali jsme se tvrdé záležitosti s vtipnými punchlines, které mladý člen Galaxia Y ovládá na jedničku. O hudební podklad se pak postaral producent z labelu Hypno808 Vae Cortez.

foto: Daniel Gavenda

Stay True
architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě