Ben Cristovao představuje zimní klip Mowgli


Ben Cristovao se společně s LIP Production (Radek Karko, David Kačírek, Marko Iglić) vydal natáčet do jednoho z nejlepších středisek v Rakousku. Společně s nimi i dva zástupci naprosté špičky naší snowboardové scény – Roman Dlauhý a Honza Nečas strávili skoro týden na svazích a jak je v klipu vidět, užili si pořádnou zábavu i adrenalin.

V klipu skvěle funguje uvolněná a přátelská atmosféra, která během natáčení panovala. Ben to komnetoval:

Doufám, že je z toho klipu vidět, jak moc super to tam bylo. Rád natáčím klipy na cestách, je to kolikrát spontánní nápad, tak jsem rád, že v týhle lince pokračuju i teď.

Fanoušky Bena určitě překvapí, že je song nazpívaný kompletně v angličtině, poslední roky jsou totiž od Bena zvyklí pouze na skladby v češtině. O produkci songu se postarali opět The Glowsticks.

Cristovao nyní vyráží na malé klubové turné, zahraje 20. října na brněnské Flédě, 3. a 23. listopadu v pražském experimentálním prostoru NoD a 7. listopadu míří do Bratislavy a klubu MMC. Taky oznámil ambiciózní plán na příští rok, 21. září 2019 chce vyprodat pražskou O2 arenu. Držíme palce, Bene!


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí