Airbnb nabízí soutěž o noc na Velké čínské zdi


Vůbec poprvé v moderní historii dostanete možnost přespat přímo v prostorách Velké čínské zdi. Ložnice nabízí neuvěřitelný výhled na okolí. Chybět nebude ani dechberoucí večeře o několika chodech. Naservírované jídlo bude obsahovat to nejlepší z tradiční čínské kuchyně.

O celou tuhle parádu se v rámci nové soutěže postará populární realitní platforma Airbnb. Předseda a spoluzakladatel její čínské divize, pan Nathan Blecharczyk k tomu poznamenal:

Jsme hrdí na to, že se můžeme podílet na tak neuvěřitelné společné snaze o vyzdvihnutí památky, která nyní může konečně sloužit spíše ke sjednocování lidí než k jejich dalšímu rozdělování.

Celé soutěžní klání potrvá do 11. srpna. Pokud byste se chtěli zúčastnit i vy, přejděte na web Airbnb a odpovězte na jednoduchou otázku: Proč si myslíte, že je právě v dnešní době tolik důležité rozbíjet kulturní bariéry a jak byste právě vy vytvořili nové možnosti spojení různých kultur?


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli