Zadarmo na poslední koncert legendárních Supercrooo v tomto roce? (Vyhlášení)

Hugo Toxxx a James Cole se po více než 10 letech sešli ve studiu, z čehož vzešel společně s videoklipem singl Arnold Leopard-Navrátil, který volně navazuje na jakýsi „nedodržený slib“ v podobě nikdy nevydaného alba. Nedávno ho živě zahráli například v pražském Stormu, tentokrát si však na své přijde publikum v moravské metropoli.

Poslední letošní koncert se totiž odehraje v prostorách brněnské haly Radost, kde Supercrooo ukáží, proč jim přísluší titul kultovní kapely. S námi jste se navíc mohli dostat na téměř vyprodanou show zadarmo. Stačilo odpovědět na otázku:

  • Jak zněl název nikdy nevydaného třetího řadového alba Supercrooo?

Své odpovědi jste nám mohli posílat do zpráv na Facebooku, a to do neděle 12. listopadu. Vybrali jsme dva z vás, kteří budou moci jít na akci zdarma i se svým doprovodem. Gratulujeme Jirkovi F. a Filipovi V., kteří správně odpověděli, že se jednalo o názvem Arnold Leopard.

foto: Robert Páv, artwork: Paul Gate

architektura bike cestování design fashion filmy fitness fotografie hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie výstavy zdravě