SNAVS přiveze do Brna lámaný beaty a tvrdý elektro. Kdo půjde zadarmo?

Brno se po delší době může těšit na akci se zajímavou postavou evropského trapu. Už 5. února totiž na Flédě prolomí beaty s tvrdším elektrem dánský DJ a producent SNAVS. Vycházející hvězda trapové scény se právě teď připravuje na megatour v Austrálii a je proto ve skvělé formě, chcete na její brněnský koncert zadarmo? Pokud jste náš článek četli až do konce, mohli jste narazit také na soutěž!

V Brně SNAVS rozjede hiphop-bass-electro párty s tracky, které podporují i velká jména jako Diplo, DJ Snake, Carnage nebo Flosstradamus. V roli supportů přihodí svůj dirty bass i slovenský Komander Ground, pražští Them Darned Teenagers a brněnští Deepers.

snavs-live-web

SNAVS patří mezi rising stars trapové scény. Od vydání debutového EP „808%“ v dubnu 2013 se jeho kariéra vyvíjí velmi rychle. Na soundcloudu má více než 3 miliony poslechů a přes 200 000 downloads. „SNAVS má za sebou skvělý rok. Jeho tracky hraje například Diplo, DJ Snake, Borgore, Carnage, Brillz, Flosstradamus, RL Grime, Tropkillaz, Lil Jon nebo GTA. DJsky je teď ve skvělé formě, což dokazuje i to, že po brněnské párty vyráží na velké australské tour,“ dodává Josef Unčovský, který SNAVSe pro Flédu zabookoval.

Na párty SNAVSe podpoří i průkopník slovenského trapu Komander Ground. Ten si na DJské dráze si vybudoval jméno díky nekompromisnímu a jedinečnému řízení v setech. Za léta tvorby vypustil do světa několik mixů, mixtapes, EP a singlů. Prahu budou na Flédě reprezentovat THEM DARNED, rezidenti DJs Chapeau Rouge a stálice velkých akcí typu Red Bull Music Academy, Rock For People, Hip Hop Kemp a Bounce!Bounce! Garage a bass set přihodí i brněnští DEEPERS.

* Soutěž

V jakém městě odstartuje SNAVS své australské tour?

a) Adelaide
b) Brisbane
c) Perth

Správná odpověď je b) Brisbane a výherci se stávají:

1) M. Rolig
2) M. Elmr
3) V. Tůmová

Své odpovědi jste nám mohli posílat do zpráv na našem Facebooku, a to do 1. února 2016
Vstup platí pro výherce + jeho doprovod

snavs-flyer-web

architektura bike cestování design fashion filmy fitness fotografie hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie výstavy zdravě