Co si o aktuálním beefu na české scéně myslí Maniak? Dozvíš se v novém videoklipu

Člověka, který by nezaregistroval aktuální beef, momentálně válcující veškeré ostatní dění na české scéně, byste mezi fanoušky domácího rapu nejspíš pohledali marně. Netřeba tedy připomínat, že vše odstartovalo odchodem Hugo Toxxxe z BiggBoss labelu, který prostřednictvím svých sociálních sítí poslal jasný vzkaz i Smackovi společně s Mike Trafikem. Druhému jmenovanému pak věnoval rovnou celý disstrack s názvem Nikdys nebyl, v němž se ostře vymezuje vůči dění právě v nejstarší české rapové stáji.

Žádná podobná událost většinou nezůstane bez povšimnutí, a tak není divu, že se k ní vyjadřuje i spousta dalších lidí. Jedním z nich je nejnovější rapový člen BiggBoss labelu Maniak, který fanouškům nyní podává svůj pohled na věc tou nejpřirozenější formou, tedy novým singlem, k němuž si připravil i jednoduchý vizuál.

Stay True
architektura bike cestování design fashion filmy fitness fotografie hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie výstavy zdravě