Vyhlášení soutěže o komiksovou knihu Goon od Comics Centra

Komiksová série Goon od Erica Powella, jenž v sobě mísí hororové prvky a drsnost gangsterek, je po celém světě velice populární. U nás si ji můžete pořídit také díky nakladatelství Comics Centrum, které Goona překládá do českého jazyka. A právě ve spolupráci s Comics Centrem jsme si pro vás přichystali soutěž o nejnovější šestou knihu Goona s podtitulem Čínská čtvrť a tajemný pan Trnka.

Tuto knihu je nyní v sekci Na přání na www.comicscentrum.cz možné předobjednat a pokud dosáhnou předobjednávky daného limitu 500 kusů do 25. září, tak kniha 1. listopadu vyjde. Vše je na dobré cestě, v tuto chvíli má už Goon přes polovinu cesty zdolanou.

√ Nyní už ale k soutěžní otázce, která zní:

Kterého hrdinu, jehož příběhy vydává nakladatelství Comics Centrum, Goon na stránkách svých knih potkal?

Odpovědi zasílejte do 25. září do zpráv na naší Facebook stránku. Pro zařazení do slosování je nutné být fanouškem stránky BNGR a Comics Centrum. K zaslání knihy dojde hned po jejím vydání tj. po 1. listopadu. Pokud kniha v sekci Na přání nevyjde, bude výherci zaslána první kniha komiksu Goon.

√ Goon na stránkách svých knih potkal Hellboye. Výhercem se stává Lukáš Fleischhans. Děkujeme všem za účast!

architektura bike cestování design fashion filmy fitness fotografie hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie výstavy zdravě