Vyhrajte ikonické běžecké boty Reebok Aztrek OG


Reebok Classic vrací do hry jednu z ikon 90. let – sneakers Aztrek OG jsou součástí kolekce podzim / zima 2018. Jejich tváří je americký rapper Lil Yachty. Proč právě on? Nebál se překročit umělecké hranice a změnil tak navždy tvář hip hopu. V kampani pro Reebok vyzývá generaci individualistů, aby se nebáli definovat svůj styl.

Historie vs. současnost

Boty Aztrek OG byly původně navrženy v roce 1993 – v době, kdy boty procházely radikální proměnou po technologické i designové stránce. Dnes se silueta Aztrek vrací, aby inspirovala jednotlivce k hledání jiné cesty, po které se mohou vydat.

Autorem původního modelu je designér Christian Tresser, který otiskl do Aztreků atmosféru značky Reebok z 90. let – ozdobil je výraznou podešví a mohutnými panely na svršku. Mladý, odvážný a mimořádně talentovaný Tresser nebyl na rozdíl od svých vrstevníků svazován žádnými konvencemi. Jeho kreativní svoboda se proto odrazila i v designu modelu Aztrek. „Nechal jsem se řídit intuicí a zkoušel jsem, kam až mohu v oblasti designu bot zajít,” vzpomíná Tresser na své období v Reeboku.

Nové Aztreky reprezentují výrazný retro trend devadesátkového sportovního stylu. Sneakers zdobí nejen původní design, ale také technologie Hexalite a další prvky původního modelu – bílý svršek s kontrastním černým brandingem, reflexní tečky a výrazná síťovina svršku. Mezipodešev s mohutnými rysy i agresivní vzor podešve nejen skvěle doplňují vzhled, ale také se starají o to, aby si Aztrek vyšlapal svou vlastní cestu do módního světa.

Soutěž

Model Aztrek OG zakoupíte na eshopu Reebok.cz a ve vybraných sneakers shopech za 2 699 korun. Taky ale tyhle boty můžete vyhrát díky Banger.cz. Stačí se zúčastnit naší soutěže. Jak?

Do zpráv na Facebooku Bangeru nám napište básničku o tom, proč byste měli model Reebok Aztrek OG vyhrát právě vy. Pět nejlepších vyhraje tyto stylové tenisky. Výherce oznámíme 13. listopadu 2018 na Facebooku Banger.cz. Hodně štěstí v soutěži!

Zde ještě přikládáme pravidla soutěže

Podmínky účasti ve hře a předání výher:

Zúčastnit se mohou všichni, kteří mají trvalé bydliště na území České republiky nebo Slovenské republiky a jsou starší 15 let.

Účastí ve hře účastníci souhlasí, že v případě výhry má organizátor a/nebo pořadatel hry právo využít jejich osobních údajů, obrazových a zvukových záznamů týkajících se účastníků nebo jejich projevů osobní povahy (fotografie, písmo, hlas apod.) pro reklamní a marketingové účely bez omezení. Jména výherců mohou být uveřejněna v médiích a na internetu.

Výherce není povinen výhru přijmout. Výhry nejsou vyměnitelné. Vymáhání výhry soudní cestou je ve smyslu ust. § 845 odst. 1 z.č. 40/1964 Sb. vyloučeno. Výhru, která není hotovostí, nelze směnit za hotovost. Jeden výherce může vyhrát a čerpat maximálně jednu výhru ve hře. Pokud si výherce výhru nepřevezme ve lhůtě stanovené organizátorem a/nebo pořadatelem, možnost čerpat výhru zaniká.

Oprávnění organizátora a pořadatele:

Organizátor a/nebo pořadatel má právo rozhodnout o všech otázkách týkajících se hry dle vlastního uvážení, jejich rozhodnutí je konečné a závazné. Organizátor a/nebo pořadatel si vyhrazují právo kdykoli omezit, odložit, přerušit, změnit nebo zrušit hru. Ostatní vztahy výslovně neupravené těmito pravidly se řídí platným právem České republiky.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli