Vojtaano představí nové songy v Malostranské Besedě


Vojta Záveský, kterého znáte pod jménem Vojtaano, má za sebou úspěšný rok. Odjel společnou jarní šňůru s Cocotte Minute a Elektrïck Mann a na podzim spojil síly s Fast Food Orchestra. Složil hudbu filmovému megatrháku „Vyšehrad: Fylm“. Na letošek chystá novou desku a spoustu koncertování. Chystané písně zazní poprvé naživo již 16.2. v Malostranské Besedě.

Letošní koncertní sezónu odstartuje v únoru v Táboře. Jako svou druhou zastávku, která bude zásadním milníkem, vybral klub Malostranské Besedy, kde vystoupí sám s kytarou. Jedná se o jeho tradiční akustické zastavení. „Můžete se těšit na všechny autorský pecky jako Budulínek, Lavina, Nikdo, Gangstafolk nebo Nestárnem, ale i na ochutnávku songů z připravovaný nový desky!“ říká písničkář a stand-up komik v jednom.

Foto: archiv akce

Stále ještě aktuální desku odkazující se na zvláštní rok „2020“ vydal před 2 lety. K té by měla na podzim přibýt další. „Opět trávim příjemnej a plodnej čas v Rooftop Studiu s Ondrou Žatkuliakem a Danem Vrbou, kde spolu makáme už na třetí studiový nahrávce v řadě,“ poodhaluje svoje plány Vojtaano. A v čem bude výjimečná? „Album bude zase hlavně o kytaře a mým současným pohledu na svět a na život. Ještě pořád stárnu a tak se čím dál víc zamejšlim a přemítám, ale naštěstí mám ještě pořád i nadhled i dost energie. Takže můžu slíbit, že to zase bude mít koule, a určitě se u něčeho fanoušci i zasmějou, jak jsou u mě zvyklí,“ dodává.

Komu chybí nadsázka a humor v dnešním uspěchané a rozhádané době, tak si může v předstihu zakoupit vstupenky na koncert v Malostranské Besedě připadající na 16. února a dodatečně tak třeba oslavit Valentýna.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli