Video: Migos se objevili v Carpool Karaoke a ukázali nákupní rutinu

QuavoTakeoffOffset alias Migos přijali pozvání do oblíbené relace Carpool Karaoke, která je součástí The Late Night Show moderátora Jamese Cordena. A bylo předem jasné, že to bude nezapomenutelná epizoda.

Ve čtrnáctiminutovém videu se rappeři spolu s moderátorem projeli rušným Los Angeles. Během cesty předvedli své největší hity jako Bad and Boujee nebo Walk It Talk It. Nechybělo ani karaoke na kultovní skladbu I Wanna Dance With Somebody od zpěvačky Whitney Houston nebo klasiku Sweet Caroline z pera Neila Diamonda.

Když si k tomu představíte klasické doříkávky a vokální adliby všech třech Migos, je to bomba. Na konci jízdy vyrazili do luxusního butiku Maison Martin Margiela, kde v přepočtu nechali více než čtyři miliony korun. Fajn den, ne?

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě