Vec v dubnu na turné se živou kapelou!


Vec & Zlokokot vyráží na tour

TZ:

Branči Kováč aka Vec vydal v prosinci své dlouho očekávané třetí sólové album Stereo Farbo Slepo, ktéré se setkalo s pozitivními reakcemi fans i kritiky. Vyzrálé album od zkušeného rappera, který je považovaný za legendu vé svém žánru.

K novému albu jede Vecko samozřejmě i tour, která má celkem 6 zastávek a proběhne začáktem dubna. Jedná se o exklusivní krátké turné, kde Vec představí skladby z nového alba a to i s živou kapelou. Tu tvoří hudebníci ze skupiny Zlokot, která se na turné představí také zároveň jako předkapela.

Zlokot vydává debutové album v těchto dnech, přičemž jejich prvotina Slowakische Idiot (objednávejte na slnkorecords.sk) kombinuje rap s rockem, punkem a electrem. Kapelu tvoří bývalí členové Noisecut (Erik Losos Horák a Mišo Lašán), Stanka z Got Blue Balls a raper Lyrik. Velmi zajímavé koncertní spojení Zlokot a Vec ve společném line-upu zavítá začátkem dubna do šesti slovenských měst. Jména klubů, názvy měst a datumy shows se dozvíte skrz náš web už brzy.

Ve videu ze zkušebny si můžete ověřit jak dobře jim to společně šlape.

Vec_Igor-Paliatka

Zlokot_Martina-Mlcuchova


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě