Post Malone, Ariana atd. Kdo vydělává miliony, ale na tetování škudlí?


Popová princezna Ariana Grande nemá chvíli klidu. Po rozchodu se svým snoubencem Pete Davidsonem a tragickým odchodem z tohoto světa bývalého přítele Mac Millera přichází její jméno opět na přetřes. Zlé hlasy jí vyčítají, že na svém nejnovějším singlu 7 Rings vykradla starou Soulja Boyovu flow a nyní se jí internet zase směje za zkomolené tetování. Ale rozhodně v tom není sama. Komické a laciné kérky jdou s americkými celebritami ruku v ruce už dlouho. Vždyť je to ozdoba jen na celý život, no ne?

Ariana Grande

Mysleli jste, že tetovačky s japonskými a čínskými symboly už dávno nejsou trendy? Omyl! Ariana si nově jedno takové pořídila. Když už si ale na tělo tetujete něco v cizím jazyku, je fajn se poradit s někým, kdo ho ovládá. Ari chtěla oslavit právě úspěch svého nejnovějšího singlu, když si na dlaň nechala vytetovat japonská písmena 七輪. Toto spojení mělo představovat právě těch sedm prstenů, ale internetová komunita zpěvačku rychle vyvedla z omylu. V systému Kandži, kterým se japonština běžně zapisuje, symboly znamenají shichirin, což je typ malého zahradního grilu. Jejda.

Rihanna

Jazykové problémy před léty zasáhly i barbadoskou superstar Rihannu. Pod klíční kost si tehdy nechala vytetovat úhledný nápis ve francouzštině. Překlad ovšem znamená „kytka rebel“ namísto zamýšleného „rebelantská květinka“. Ovšem pořád mnohem lepší výsledek než zahradní gril.

Soulja Boy

K rapperům podivná a často i směšná tetování v roce 2019 už tak nějak patří. když si takový Tekashi 6ix9ine nechá po celé ruce či obličeji vytetovat dvě číslice, které symbolizují jeho jméno, můžeme to brát jako snahu se co nejvíce odlišit. Podobnou cestu během své více než desetileté kariéry razí i Soulja Boy. Autor nesmrtelného hitu Crank That se začal před mnoha lety tetovat u kalifornského guru Mister Cartoona, postupně ale přešel na mnohem levnější alternativy. A jeho kérky tomu odpovídají. Znak módního domu Gucci, který si nechal vytetovat mezi oči, mluví za vše. Aktuálně po skandálu u Gucci, si jej nechává odstranit…

Ed Sheeran

Populární písničkář má zřejmě rád vtipná tetování. Většina jeho kousků vypadá jako dětské malůvky a není tomu tak dávno, co si nechal ozdobit paži podobiznou dvou anonymních lidí bez tváře, kteří se očividně chystají k milostnému aktu. Taková tematika je docela vtipná a zajímalo by nás, jestli má nějaký hlubší význam. Edova hudba určitě k podobným dobrodružstvím napomohla lidem po celém světě, tak proč ne? Dnes má Ed přes šedesát často i pestrobarevných kérek. Je zkrátka svůj.

Post Malone

Tahle superstar je opravdu kontroverzní. Jedni ho milují, druzí nenávidí. Vytýkají mu, že vykrádá hip hopovou kulturu bez sebemenší známky respektu. Jiní z něj mají legraci třeba proto, že nikdy nepoužívá deodorant nebo právě kvůli jeho tetováním. Jeho ostnatý drát na čele měl dokonce až po českém Yzomandiasovi, ale tady se samozřejmě nesnažíme naznačit, že by mohli mít společnou inspiraci. Pod oči si Posty nechal vytetovat krédo „Always Tired“ (vždy unaven). Když si začal tetovat obličej, prý byl tak trochu fracek a chtěl jen udělat něco, co by jeho mámu zaručeně naštvalo. Prý si rovněž myslel, že tenhle nápis bude symetrický, ale protože byl unavený, neuvědomil si, že slovo „always“ je delší než „tired“. Tady už nás Posty ale nejspíš trochu trolluje.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli