Rich Chigga vstupuje do roku 2018 pod novým jménem a posílá velice osobní track

Pokud bychom hlasovali o tom, kdo z interpretů udělal v roce 2017 nejvyšší skok kupředu, mezi favority na vítěze by rozhodně nechyběl mladý rapper z Indonésie, doposud známý jako Rich Chigga. I když aktivně začal vydávat už předchozí rok, do širšího povědomí se dostal až během uplynulých dvanácti měsíců. A je třeba říci, že zaslouženě.

Tento mladík je totiž pro mnohé definicí slova selfmade – během svého útlého mládí na rodné Jakartě se mu ani nedostalo vzdělání ve formě angličtiny. Tak mu nezbývalo nic jiného, než pečlivě poslouchat své oblíbené rappery a dávat pozor při sledování videí na Youtube, aby se jazyk naučil. A jak už moc dobře víme, vyplatilo se to.

Ovšem teď už zpátky do současnosti. Máme tu začátek nového roku a ten se často nese ve znamení velkých změn, novoročních předsevzetí a obecném přemýšlení o tom, co zlepšit. A ani Rich Chigga se nebál jedné velké změny. Odteď bude vystupovat pod novým pseudonymem – Brian.

Jméno Brian Imanuel, tedy rodné jméno autora hitů jako Das Stick nebo Glow Like That, jste mohli zaregistrovat už dříve, když jste zabrousili do podrobností o jeho jednotlivých skladbách, jelikož právě pod tímto jménem produkoval některé své tracky. Výjimkou není ani velice osobní novinka See Me, která je zároveň druhým singlem z připravovaného debutu Amen, jehož se dočkáme 2. února.

foto: Julian Berman

architektura auta bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě