Přidáte se k nám? Sháníme redaktory na Banger.cz


Banger.cz je český internetový magazín přinášející obsah z oblasti rapu, street a urban kultury. Ale to vy víte, protože nás pravidelně čtete a za to vám moc děkujeme!

A protože chceme být ještě lepší, než jsme, hledáme posily do našeho týmu. Chcete psát o zajímavých akcích, dostat se na atraktivní místa a pokecat si se slavnými lidmi? Baví vás sport, filmy, seriály, moderní umění nebo nejnovější technologie?

Pokud vaše odpovědi na předchozí otázky byly ano, jste časově flexibilní, máte s psaním článků zkušenosti a jste z Prahy, napište článek, který si myslíte, že by se na naše stránky hodil, a pošlete ho i se svým životopisem na misa@banger.cz. Třeba se stanete součástí naší redakce! Budeme se těšit na vaše maily!


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli