Breakdance, graffiti, rap. Takhle to vypadalo na festivalu Meet the Street


Bloncka - Meet the Street

Tančíte, hrajete? Děláte breakdance? Nebo malujete? Nebo dokonce rapujete? Ne? No ale tak tohle všechno jste si mohli vyzkoušet na akci, která nese název Meet the Street. Vydali jsme se navštívit již třetí ročník, okouknout všechno, co se dá, a nakonec si užít mejdan.

Break, MC’ing, graffiti, DJing, to všechno jste si tu mohli vyzkoušet anebo jít rovnou do battelu. A mohli jste tu pak zkouknout velké finále, ve kterém se týmy poskládaly z vítězů všech battelů.

Součástí letošního ročníku byl i Refew, který tu nejen měl koncert, ale zasedl i v jedné z porot. Pokud jste o tuhle akci přišli, můžete se podívat aspoň na náš videoreport.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli