Hip Hop Kemp 2018: Ani déšť nezastavil páteční party


Hip Hop Kemp je v plném proudu a před námi je poslední den letošního ročníku – sobota. Než se ale dostaneme k vyvrcholení festivalu, pojďme se ohlédnout za včerejškem a tím, co nabídl.

Déšť party nezastavil

O tom, že to nemusí dopadnout úplně dobře, se vědělo už docela dlouho, avšak velký počet návštěvníků přijel v tomto ohledu lehce nepřipravený. Správně, řeč je o počasí, které se letos na kempu v porovnání se zbytkem letošního léta tak úplně nedrží zásad v podobě tropických teplot a modrého nebe.

Projevilo se to hlavně pod hlavní stagí, kde se v průběhu odpoledne a večera vystřídalo hned několik přeháněk a interpreti jako Strapo nebo polští a němečtí artists Keke a Zugezogen Maskulin tak museli čelit proměnlivé velikosti crowdu. Ten se ustálil a také pořádně rozrostl krátce po začátku show legendárních PSH, kteří svým vystopením usušili spoustu promočených fans.

Po nesmrtelném triu přišla ještě vsuvka od polského rappera jménem Paluch, a pak už se na stage dostali tři headlineři páteční noci. Fanoušky zhruba do jedné ráno postupně bavili EvidenceImmortal Technique a nakonec i hlavní hvězda, člen Wu-Tang Clanu GZA, který svým vystoupením uzavřel největší pódium pro 24. srpna.

Úspěšné DJ sety

Další stage a hangáry zažily například návrat legendární slovenské rapové formace Trosky, vystoupení zástupců Blakkwood Records Refewa a Sharloty, koncert Pio Squad a k vidění byl také Illa J. Skvělá party probíhala taky pod stanovištěm Jägermeisteru, kam nabité DJ sety přilákaly velký počet lidí, který převyšoval i zástupy v jednotlivých hangárech.

Nakonec, fans si s deštěm nedělali hlavu a rozhodně se nedá říct, že by nepřízeň počasí nějak výrazněji ovlivnila chod akce. Nám nezbývá než doufat, že i poslední den, kdy vystoupí z mnoha důvodů kontroverzní navrátilec na Kemp Hopsin, proběhne stejně v pohodě a bez komplikací jako předchozí dva. My vám o tom pochopitelně dáme vědět zase zítra. Stay tuned.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě