Hip Hop Kemp 2018: Jak vypadal druhý den legendárního festivalu?

17. ročník dnes už legendárního Hip Hop Kempu je v plném proudu a my na něm tradičně nechybíme, abychom vám přinesli spoustu zajímavého obsahu přímo z centra dění.

Ve čtvrtek se po středeční rozehřívačce dostalo ke slovu velké množství interpretů na všech stagích po celém hradeckém Festivalparku. Diskutovaným tématem tohoto dne byl rapper Chief Keef, který se nakonec opravdu nedostavil, a letošní ročník tak přišel o jednoho z největších headlinerů. Na jednu stranu se to může zdát jako velká ztráta, o to víc poté, co se za chicagského rodáka nenašla žádná adekvátní náhrada a program musel být zkrácen, na druhou to však neznamenalo, že byste po areálu Kempu naráželi na zklamané tváře fanoušků – právě naopak. A důvodů bylo hned několik.

Hřebem večera, a pro některé i strop celého letošního ročníku, bylo vystoupení Suicideboys, kteří diktovali z hlavní stage mezi desátou a jedenáctou večer a uzavřeli tak čtvrteční program na největším pódiu.

Otřesy v základech

Zároveň probíhal i další Addict, za kterým stojí DJ NobodyListen. Na něm se postupně objevili DvojlitrBoyzz v čele s Cashanovou Bulharem, The Mag Tonite showcase, Babypool, Smack a A51 Soundsystem a další. Atmosféra byla klasicky skvělá a celý hangár se otřásal v základech.

Své skills v průběhu noci a brzkého rána potvrdili skvělými shows také MC Gey nebo Maniak. Těm, co vydrželi, neunikl ani hlavní boss soundcloud rapperů Bill Saber, který svou hudbou a ikonickými rohy zboural Backspin hangár plný stále ještě živých fans mezi druhou a třetí.

I see a lot of animals in the crowd. But I also see a lot of humans over there.

Tak hodnotil Saber fanoušky v hale.

A tím i tak nějak shrnul stav všech návštěvníků trousících se nad ránem ke svým stanům. Festivalpark se začal pomalu ukládat ke spánku, a zároveň se začínal připravovat na další den plný dalších skvělých shows. My tu pochopitelně zůstaneme a již brzy vám naservírujeme várku rozhovorů, sestřihů a fotek. První z nich už můžete sledovat níže. Stay tuned.

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě