Podívejte se na modní show držitele Czech Grand Design


Mladý český módní designer Jan Černý představil svou novou kolekci. V rámci opatření kvůli pandemii se rozhodl svou nejnovější kolekci představit v online modní show bez účasti veřejnosti. V netradičním prostoru sportovní haly připravil zajímavou show, který je jeho první od návratu z půlroční stáže v pařížské dílně světové značky Louis Vuitton. Kolekce čítá několik desítek modelů. Na hudebním doprovodu spolupracuje s djem Nobodylistenem a s brněnským The Musa. Módní show podporuje Jägermeister Sharf.

Jan Černý na sebe výrazně upozornil díky vlastní kolekci legendárních bot Prestige, kterou představil v roce 2018. Za tuto práci se stal také čerstvým držitelem prestižní ceny Czech Grand Design. Kromě toho pravidelně produkuje nové kolekce výhradně pánské oblečení. Tu nejnovější kolekci, nazvanou jednoduše Jan Cerny FW20, představil ve velmi netradičním prostoru tělocvičny.

Před několika měsíci se Černý vrátil z půlroční stáže v dílně světově proslulé značky Louis Vuitton, kde působil v teamu návrháře Virgila Abloha. S ním spolupracoval na několika kolekcích a sbíral potřebné zkušenosti pro svou další práci. “Stáž v Louis Vuitton mě obrovsky posunula v pracovním i osobním životě. Strávil jsem jaro a léto v Paříži, viděl jsem tu nejlepší kvalitu zpracování oblečení, jaká existuje, deno denně jsem pracoval s těmi největšími profesionály v mém oboru. Byla to pro mě skvělá zkušenost, která se určitě propíše i do nové kolekce, mám na sebe teď ještě mnohem větší požadavky,” doplnil Černý.

 


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli