Plážoví klokani v ohrožení. Pomozte BS Bohemians 1905 reprezentovat český fotbal v zahraničí


Organizace a klub BS Bohemians 1905 byl založen v roce 2013 a hned v premiérové sezoně se stal mistrem České republiky. Díky velkému úsilí se postupně vypracoval v nejtradičnější a nejúspěšnější český tým. Plážoví klokani mají ve své sbírce celkem šest českých titulů a aktuálně se nachází na skvělém 25. místě světového žebříčku. Český sport by chtěli v zahraničí reprezentovat i letošní sezóně. Jejich účast v Lize mistrů a na Mistrovství světa je ale nyní v ohrožení kvůli nečekanému výpadku hlavního partnera. Potřebné finance tak klub aktuálně shání prostřednictvím crowdfundingové sbírky na serveru Hithit.cz, kde jej může podpořit široká veřejnost.

Foto: archiv klubu BS Bohemians 1905

Hlavním cílem sbírky je zajistit klokanům možnost startovat v Evropě i v nové sezóně 2023, kde si díky loňským úspěchům v tuzemsku i Evropě zajistili účast v Lize mistrů a na Mistrovství světa klubů v Portugalsku a Itálii. Zbytek vybraných peněz pak částečně pokryje i náklady na celkový chod klubu BS Bohemians 1905 pro letošní rok.

„Vzhledem ke složité době nám na poslední chvíli vypadl generální sponzor, který nás podporoval v minulých letech… Tuto ztrátu se teď snažíme nahradit získáním případné peněžní podpory od veřejnosti či nových potenciálních partnerů. Finance vybrané na Hithitu využijeme na celkový provoz a rozpočet pro sezónu 2023, ve které se máme představit v portugalském Nazaré a rovněž v Itálii. Výtěžek sbírky bude použit primárně na letenky, ubytování, stravu atd. Velice by nás mrzelo, kdyby se tyto světové turnaje uskutečnily bez klokanů,“ vysvětluje Roman Hemzáček z klubu BS Bohemians 1905.

Foto: archiv klubu BS Bohemians 1905

Klub může potenciálním partnerům nabídnout propagaci a nejlepší možnou reprezentaci na sportovních akcích v Evropě i ČR. Vedle samotného partnerství je kampani připravena i celá řada atraktivních odměn pro přispěvatele z řad široké veřejnosti. Kampaň bude aktivní již jen do 2. června.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli