V trailerech z Paris Games Week září The Last of Us 2 i Spider-Man


Paris Games Week

Ač to tak na první pohled nemusí vypadat, americká E3 a německý gamescom nejsou jedinými videoherními veletrhy, o kterých se vyplatí mít povědomí. Pravda, tyto dvě akce jednoznačně dominují z hlediska prestiže, počtu návštěvníků i výstavní plochy, ale to neznamená, že jejich co do rozsahu menší „sourozenci“ za nic nestojí.

Tuto skutečnost si pak stále více a více uvědomují také samotné herní společnosti. Třeba takový PlayStation v druhé polovině roku už několik let neupřednostňuje již zmíněný gamescom, nýbrž francouzský Paris Games Week, prostřednictvím nějž nás i letos nalákal na to nejlepší, co si dříve či později budeme moci zahrát na konzoli PlayStation 4.

V této souvislosti vám nyní přinášíme pětku těch nejlepších trailerů, s nimiž PlayStation na Paris Games Week 2017 dorazil. Takže pokud vám hry nejsou cizí, vyhraďte si zhruba čtvrthodinku a všechny zkoukněte. Můžeme vám zaručit, že času litovat nebudete. A jestli ani poté nebudete mít dost, stačí mrknout na oficiální kanál PlayStationu na YouTube, kde najdete další čerstvé ukázky.

SHADOW OF THE COLOSSUS
Datum vydání: 6. únor 2018
Žánr: akční, dobrodružné
Vývojářské studio: Bluepoint Games, JAPAN Studio


God of War
Datum vydání: 31. prosinec 2018
Žánr: akční, dobrodružné
Vývojářské studio: Santa Monica Studios


Marvel’s Spider-Man
Datum vydání: 2018
Žánr: akční
Vývojářské studio: Insomniac Games


Detroit: Become Human
Datum vydání: 2018
Žánr: adventurní
Vývojářské studio: Quantic Dream


The Last of Us Part II
Datum vydání: bude upřesněno
Žánr: akční, dobrodružné
Vývojářské studio: Naughty Dog


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí