Je Papa Fini zpět?


O kontroverzní a do jisté míry i bizarní postavě české scény jménem Papa Fini, jste mohli slyšet nesčetněkrát. Ať už díky jeho hudbě, tak co do počtu několika kauz, do nichž byl severomoravský rapper zapleten. Na mysli máme například jeho internetové spory s Hugo Toxxxem, Ektorem či Sergeiem Barracudou. A co dělá Papi v roce 2018?

 

“Od doby, kdy jsem vydal poslední desku Briliant (2011), uběhlo hodně času a udály se věci, které jsou dávno pryč. Následně jsem se vydal na trať užívání si a sledovaní života a sama sebe. Mixtape Vexlák ohlášený v letech 2014-2015 však do dnešního dne nevyšel. 

První song, který po delší odmlce vypustím rovnou s vizuálem, vyjde v půlce ledna pod názvem “IGNORANT” s beatem od německeho producenta jménem 6ercan. Myslím, že se máme na co těšit, jelikož jsem mimo jiné zhubnul skoro 50 kg za 2 roky a moje nová tvorba pojede v duchu dnešní moderní scény, ale Papiho stylem.”

 

 

 

Jste zvědaví, s čím Papi přijde tentokrát? Dejte nám vědět v diskuzi.

foto: archiv Papa Fini


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí