Mystic Sk8 Cup letos netradičně v září, láká do Prahy i olympioniky


26. ročník jednoho z největších skateboardových závodů v Evropě proběhne ve dnech 3. – 5. září 2021. Mystic Sk8 Cup bude opět součástí tour World Cup Skateboarding, což je zárukou toho, že na pražské Štvanici uvidíme špičkové skateboardisty a skateboardistky z celého světa.

Účast již potvrdilo přes 90 jezdců, mezi nimi např. Danny León, Matias Dell Olio, Ivan Monteiro, Dannie Carlsen, Richard Tury, Diego Broest, Luiz Neto, Derek Scott, Keet Oldenbeuving, Noah De Jaeger a další.

K datu konání se očekává na 150 přihlášených závodníků z dvaceti zemí. V jednání je též účast některých jezdů, kteří se umístili na závodech olympijských her v Tokiu v první desítce.

Mnohé určitě potěší i návrat Omara Hassana do Prahy, který se účastnil Mystic Sk8 Cupu už od prvních ročníků. Do poroty závodů navíc usednou legendy světového skateboardingu Pat Duffy (USA) a Chris Senn (USA).

Třídenní vstupenky zakoupíte www.goout.net.

Vstupné pouze na určité dny bude možné zakoupit jen na místě.

foto: František Ortmann


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli