Let It Roll Winter 2024 rozzářil O2 Universum


Páteční a sobotní noc v pražském O2 Universu patřily vyprodané zimní edici největšího drum & bassového festivalu na světě, akci Let It Roll Winter 2024. Na každý z večerů si tak našlo cestu více než 4000 fanoušků tohoto žánru elektronické taneční hudby. Jednalo se o premiérovou návštěvu Let It Rollu právě v této skvěle technologicky vybavené a moderní koncertní hale, a oběma stranám tato spolupráce slušela.

Díky prostorovým možnostem O2 Universa mohl Let It Roll Winter 2024 nabídnout své dosud největší pódium v historii halových akcí, závěsnou dekoraci v podobě obřího reaktoru, který napájí město robotů. Jejich pouť vesmírem tvoří základní stavební kámen festivalového příběhu, který se i letos dočkal svého pokračování. Kromě předních hvězd světové žánrové scény v čele se jmény jako Andy C nebo Sub Focus zářily po oba večery i vizualizace z dílny Marka Bančeje a jeho týmu, světelnou show dirigoval Ondřej Bylok. Jedním z tradičních vrcholů festivalu byla i tzv. Opening Ceremony, která proběhla během pátečního večera. O tvorbu vizuálu se postaral jeden z předních českých motion designerů Tomáš Müller, hudební doprovod opět režíroval český producent Rido a hudebně se podíleli také legendární britští producenti Audio a Ed Rush v rámci společného projektu Killbox. Celá show odvyprávěla další kapitolu festivalového příběhu, na její otevřený konec pak plynule naváže příběh a show letního festivalu.

Nejen hudební program i zmíněná Opening Ceremony si vysloužily mnoho nadšených reakcí od fanoušků a návštěvníků akce, ti chválili i prostory konání a bezproblémový průběh akce. Festival opět navštívilo i velké množství fanoušků z různých zemí světa a dál tak potvrzuje pozici jednoho z velkých kulturních lákadel pro návštěvníky za zahraničí.

Vrcholem roku bude již tradičně letní festival Let It Roll 2024, který letos proběhne v termínu od 1. do 3. srpna, mezitím se však pod značkou Let It Roll uskuteční i další akce. Kromě tradiční dubnové zastávky v Ostravě míří Let It Roll On Tour opět do Velké Británie, ještě předtím se premiérově představí i v zámoří, konkrétně v polovině března na světoznámé konferenci SXSW v Texasu. Plánované jsou i další tuzemské i zahraniční akce, bližší informace jsou dostupné na webu letitroll.cz.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli