Legendární hráč snookeru Ronnie O’Sullivan se rozhovořil o svém soukromém životě. Exkluzivní zpověď nabídne Eurosport


Speciál s názvem The Joy Of Six, který je přehlídkou největších úspěchů Ronnieho OʼSullivana, uvede dne 22. listopadu od 19:15 Eurosport 1. Pořadem, jenž bude předcházet dohrávce finále Northern Ireland Open, diváky provede britský sportovní novinář Colin Murray, který s hráčem znovu prožije všech šest vítězných světových šampionátů včetně první výhry a získaného titulu v roce 2001. Hráč, kterého sledují fanoušci z celého světa, v dokumentu promluví také o svých depresích, spolupráci s doktorem Stevem Petersem, motivacích nebo o tom, jak těžké je vyrovnat se se slávou a bohatstvím v mladém věku.

“Ten první z nich, to byla obrovská úleva a pocit, že I kdybych už nikdy žádný nevyhrál, tak to nevadí. Ty další byly o tom udělat si jméno a vyhrát tolik šampionátů, abych mohl říct, že patřím k nejlepším,” vzpomíná OʼSullivan na své pocity.

Ronnie OʼSullivan, který je všeobecně považován za nejlepšího hráče snookeru všech dob, líčí své vzpomínky na jednotlivé vítězné šampionáty a klíčové milníky své osmadvacet let trvající kariéry. Společně s moderátorem diskutují také celé řadě dalších témat, které jednu z nejzajímavějších osobností snookeru v životě ovlivnily.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí