Když jsou vlasy na draka. Nová reality show se zaměřuje na běžné i vzácné nemoci


Bolest, frustrace, úzkost. Tím vším trpí lidé, kteří se potýkají s vlasovými problémy. Své o tom ví nejen dermatoložka Isha Lopezová, ale i Meena Singhová s Angie Phippsovou, uznávané odbornice zabývající se obnovou růstu vlasů a vousů.  Všechny tři americké lékařky ovšem mají v rukávu spoustu triků, s jejichž pomocí dokážou problémy svých pacientů vyřešit a veškerých trápení je nadobro zbavit. Přesvědčí vás o tom první šestidílná série seriálu Vlasy na draka (Bad Hair Day), který má premiéru v pátek 25. listopadu ve 21 hodin na programu TLC.

„Doktorky Lopezová, Phippsová a Singhová jsou prvotřídní lékařky, jejichž schopnost měnit životy pacientů je skutečně inspirující,“ říká Howard Lee, prezident TLC Streaming and Network Originals. „Všechny tři jsou strůjkyněmi nejrůznějších emotivních, dojemných příběhů a osobních proměn, které jsou skvělým doplňkem naší programové nabídky na TLC,“ doplňuje.

Isha Lopezová je renomovaná dermatoložka z Houstonu, která se specializuje na obnovu vlasových folikul. V rámci seriálu pomůže například ženě, která trpí studem kvůli lupénce, muži, co pomocí svých vlasů zakrývá svůj velký výrůstek na hlavě, a dokonce i páru, který má podezření, že jeden z partnerů trpí „syndromem páchnoucích vlasů“.

Za doktorkou Angie Phippsová zase jezdí do Raleighu v Severní Karolíně lidé z celých Spojených států amerických, aby u ní podstoupili transplantační zákroky nejen v důsledku problémů s mužskou plešatostí, ale také popálenin třetího stupně nebo trichotilomanie, mentální poruše vedoucí k vytrhávání vlasů. Pacienti přitom oceňují jak její zlaté ruce, tak hlavně lidský přístup.

Poslední z trojice lékařek se věnuje své praxi v Kansasu. Doktorka Meena Singhová, absolventka lékařské fakulty na Harvardské univerzitě, se denně setkává s nejrůznějšími vlasovými problémy, jako jsou například nadměrný růst vlasů, trakční alopecie či „tradiční“ vypadávání vlasů. Všechny tyto potíže svých pacientů řeší s entuziasmem nejen pomocí klasických chirurgických zákroků, ale také moderních laserů.

Ishu Lopezovou, Angie Phippsovou a Meenu Singhovou spojuje snaha pomoci každému, kdo je poprosí o pomoc. A kdo ví, třeba některá z lékařek ukáže cestu, jak se nadobro zbavit vlasových problémů, i vám…

Foto: TLC


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli