Karol Komenda Group vydal lovesong pro ženské tělo


Po singlu Back in Time se Karol se svým projektem Karol Komenda Group znovu hlásí o pozornost s písní You‘re So Hot. I tentokrát je song o lásce, avšak pro změnu o té fyzické. Popisuje vzplanutí mezi dvěma lidmi, které je k sobě od prvního pohledu táhne, přestože se neznají.

Zvukově se track drží 80. a 90. let, kdy Karol vyrůstal a po hudební stránce jsou mu nejbližší.  Na You’re So Hot se podíleli i někteří členové dobře známé rockové partičky John Wolfhooker. Frontman Martin Čupka spolupracoval na textu a Rony Janeček se postaral o mix a master skladby.

„Klip je jednoduchý a až na záběry z auta jsme ho natáčeli na iPhone. Chtěl jsem v něm zachytit prostory, kde song vznikal,“ popisuje Karol. Vizuál od Edvarda Kelnara nás zavede do zkušebny, kde tráví hodně času s kapelou, i do mini studia v jeho bytě, kde obvykle nahrává kytary a zpěvy.

Projekt Karol Komenda Group tvoří tři zkušení hudebníci. Karol Komenda vystupuje s Benem Cristovao, Jakub Nývlt za bicími hraje s kapelou Sto Zvířat a Samuel Barcík zase s Terezou Maškovou nebo Hard to Frame. Kapela aktuálně připravuje druhé EP. Vydání plánuje na začátek příštího roku.

Text: Ivana Novotná
Foto: Edvard Kelnar


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli